Vánoční švihací dárkové sady

Snažíš se být každý rok originální a vybrat vždy vánoční dárky, které stojí za to? Daruj motivaci ke zdravému pohybu. Vyber si níže z produktů a dárkových sad pro velké i malé Šviháky a Švihandy. Tak šťastné a švihací. Více informací

Vánoce se Švihej a švihadlem, švihací dárkové sady


 

Vánoční švihací dárkové sady

Pro chlapa, Šviháka

Jasně, ponožky a další sada mýdla, šamponu a deodorantu se jistě nikdy neztratí. Ale někdy je potřeba tuhle šňůru dárků přešvihnout a přijít s něčím, co tu ještě nebylo. Jakmile chlapákovi pořídíš švihadlo nebo švihací sadu, máš jistotu, že si to odskáče.  

Dárky pro Šviháka   →

 

Pro ženu, Švihandu

Ten pocit, když ženě nadělíš novoroční předsevzetí už pod stromeček, je nepopsatelný. Jdeš do toho? Vyber nebo sestav vánoční dárkovou sadu ze švihadla a dalších dárků pro svou drahou polovičku, sestru, mamku nebo třeba tchýni. 

Dárky pro Švihandu   →

Vánoční švihací dárkové sady

 

Vánoční švihací dárkové sady

Pro malé Šviháky a Švihandy

Vymyslet pro děti něco neokoukaného, co 20 minut po rozbalení dárku nehodí do kouta, byl na první dobrou tvrdý oříšek. Ale dali jsme to. Co říkáš na dětské korálkové švihadlo, které si dítě sestaví samo, a k tomu hru Švihejland, která děti motivuje k pohybu a především baví?

Dárky pro děti   →

 

Pro tak trochu švihlou rodinku

Švihat mohou všichni bez rozdílu – děti, dospělí i senioři. Tak proč nešvihat společně? Jen ať švihá celá rodina. Vyber švihací dárky pro všechny malé i velké členy rodiny a švihejte spolu. 

Dárky pro celou rodinu   →

Vánoční švihací dárkové sady

 

Vánoční švihací dárkové sady

Voucher pro toho, kdo si rád vybere sám

Chceš zachovat originalitu dárku a zároveň dopřát obdarovanému dostatek volnosti při výběru? Daruj vánoční voucher v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč nebo 2 000 Kč podle toho, jak moc chceš Šviháka nebo Švihandu rozmazlit. Po objednání ti voucher přijde na e-mail v pěkném PDFku.

Dárkové vouchery   →

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Cena

3991999
13991999

Značky

Položek k zobrazení: 19
Ebooky (2)
Výhodné!
1 999 Kč
2 247 Kč (–11 %)
798/4 -
Černý batoh Švihej 638
Růžová mikina Diagnóza Švihej Merch 664/S2
Kšiltovka (1)
799 Kč
730
071 Svihej merch
1 199 Kč
658/M2
Černý vak (1)
399 Kč
709
Morpheus profilovka 2 744/S