Náš příběh

Nechceš číst a během 3 minut zjistit, jaká je naše filozofie, motivace a jaké jsou naše cíle a priority? Podívej se na video Smajlík

 


Vznik Švihej - 2016

Když jsme oba boxovali, švihadla se nám rozbíjela pravidelně 3x do roku: buď se roztrhlo, uletělo ložisko, rozpadla rukojeť anebo nešla nastavit délka... (na přiloženém videu jsme my 2 v roce 2010 při tréninku boxu. Náš komentář: "absolutně nic jsme tehdy o švihadle nevěděli" :-D )

Hledali jsme „dokonalé“ švihadlo po celém světěhodně četli a objevili Američana Buddyho Lee. Amerického olympionika v řecko-římském zápase, který celou svou sportovní kariéru postavil na švihadle. Napsal rozsáhlou knihu o skákání přes švihadlo a oslnil celý svět svým uměním, kdy švihadlo používá jako ninja. Buddy Lee je celosvětově uznávaným guru ve skákání přes švihadlo.

tomáš a buddy světlejší  

S bráchou jsme se ztotožňovali, že je Buddy taky sportovec a švihadlo využíval hlavně ke svému sportu. Museli jsme jeho švihadlo okamžitě mít. 

Skákat přes Buddyho švihadlo byl nepopsatelný zážitek a začali jsme ho pyšně nosit na všechny tréninky jako svůj klenot,  který nám dával konkurenční výhodu. Mimochodem jsme měli jen jedno, museli jsme se o něj dělit, protože nechat si ho dopravit z USA nebyla nejlevnější záležitost.

A to jsme ještě nevěděli, jestli to nebude nějaký brak jako 90% švihadel na trhu. kisspng-emoji-happiness-emoticon-smiley-emoji-5abb3389a01696.8135826815222178656557

6 let používané švihadlo aero sppeed 

S Buddym jsem se seznámil, prošel jeho výcvikem, domluvili jsme se na spolupráci a s bráchou jsme složili zkoušky z jeho systému skákání přes švihadlo.

Tento systém je jedinečným na světě, protože se zaměřuje na využití švihadla do jednotlivých sportů, výkonnostní/kondiční skákání, formování postavy a precizní techniku, žádné zbytečné triky, které se stejně obyčejný smrtelník nenaučí.


A přesně v tenhle moment jsme s bráchou věděli, 
že chceme 
tyto vědomosti a švihadla rozšířit mezi lidi... a vzniklo Švihej!

svihej_logo_final1

 

Buddy Lee systém:

Specializuje se na sportovce a lidi, kteří chtějí tvarovat postavu a budovat kondici. Jedná se o propracovaný systém rozdělený do 4 úrovní: začátečník, pokročilý, zkušený, expert.

Podařilo se nám úspěšně složit zkoušku a díky tomu jsme oficiálně prvními specialisty na správné používání švihadla a jeho přínosů pro profesionální sporty (a nejen pro profíky). Poradíme každému skokanovi, jak skákat technicky správně, aby si celkově zlepšil fyzickou kondici i zdraví.

certifikat_1 


česká televizeByli jsme i v televizi... 2x kisspng-emoji-happiness-emoticon-smiley-emoji-5abb3389a01696.8135826815222178656557

Během lednové challenge v roce 2021 jsme si zahráli na mediální hvězdy a šli do televize. První naše zkušenost byla v Sama doma, kde jsme spolu s kluky ze Srdce na pravém místě mluvili o lednové švihací výzvě pro malou Adélku a taky jsme předvedli pár tríčků. Jestli chceš, tak se můžeš kouknout níže, měli jsme 2 vstupy kolem pěti minut.

Druhý hollywoodský film, v kterém jsme si zahráli bylo Dobré ráno, kde už jsme více rozebírali typy švihadel, techniku a taky zaskákal pan moderátor
(jak šéf v polobotkách kisspng-emoji-emoticon-fire-text-messaging-sms-frie-5ac826164e5db6.943114891523066390321).

 

 

Přečti si cestu nás dvou

 Příběh Tomáše
Tomáš Vaněček, majitel švihej.cz, tenisový trenér, boxer.
Měl být premiantem třídy, ale magnetka na lednici ho dovedla na cestu dřiny, píle a disciplíny.

ŠVIHEJ KODEX:     kisspng-used-book-reading-book-5a9ea83764bf53

1. Technika vždy na prvním místě (silné budování základů)
2. Motivovat lidi k pohybu a k zdravému životnímu stylu
3. Doporučovat jen kvalitní produkty
4. Předávat znalosti
5. Využívat výhod švihadla do každodenního života a sportu
6. Pochopení správného zařazení švihadla do svého tréninku (#SMARTWORK)