Tréninkový program pro mírně pokročilé Level 3

17 tréninků, 8 instruktážních videí a rozcvičení.
Jsi mírně pokročilý a znáš základy švihání? Hledáš motivaci, chceš nastolit disciplínu a vymakat si ideální postavu? Ha, zní to dobře? S bráchou ti pomůžeme, jak nejlépe umíme. Ale dřina je na tobě. Skoč do toho!

Připravili jsme pro tebe 5 týdenní švihací program, kde najdeš 17 tréninků
a 8 tutoriálů.
 Naučíme tě více než skákání snožmo a střídačku nohou. Budeš mít jasně stanovené tréninky a plán na 5 týdnů. Skákání tě bude bavit, motivovat a bude mít smysl! Kalorie se budou pálit samy oheň. 

Obdržíš také přístup do uzavřené FB skupiny, abys získal motivaci od ostatních a mohl sdílet své zkušenosti a dotazy.

Zjisti více informací ↓

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
8.2.2023
999 Kč
Tréninkový program pro mírně pokročilé Level 3

Cesta Šviháka - Tréninkový program Padawan


Proč si pořídit program?


Švihanda skáče program

 

Pro koho je vhodný?

Program je určen hlavně pro mírně pokročilé, kteří by měli zvládat skákání snožmo a střídání nohou.

Pokud tyto 2 techniky nezvládáš, tak doporučujeme první pořídit Video-manuál pro začátečníky, kde Tě naučíme základní techniku a taky obdržíš přístup do uzavřené FB skupiny.

 

 

 


Seznam workoutů a skákání

Workout můžeš odedřít s námi!

Vyber si jeden z 17 video-tréninků, který si můžeš pustit na televizi
a odmakat ho v pohodlí domova (v zimě se to hodí!).

Výhoda videa je, že vidíš, jak trik vypadá, jaká je správná technika
a kolik zbývá času do konce série.

Jooo a pokud nevíš, jak se rozcvičit, tak v programu najdeš i precizní WarmUp před tréninkem.

 


  


Audiostopa a švihání venkuTrénink si pustíš i do sluchátek Sluch%C3%A1tka

Vytvořili jsme audio-stopy, abys mohl jít skákat ven
a nemusel si s sebou tahat televizi.

Najdeš v ní instrukce, jaký trik pojedeš, časovač a motivaci. Trénink si jednoduše přehraješ a můžeš začít švihat bomby.

Máš na výběr ze 3 audio-stop:

1. verze bez hudby
2. verze s rock hudbou
3. verze s elektro hudbou

Poslechni si kousek z tréninku ⇓


Vyšvihej se jako naši dříči!

 


seznam základních triků
Nemusíš se bát triků!

Vytvořili jsme 8 instruktážních videí, které ti krok po kroku vysvětlí,
jak na konkrétní trik.

V plánu se kombinují pouze základní triky, které dodají tréninku náboj a Tobě dodají dávku motivace, takže nemusíš mít strach, že Tě to přestane bavit nebo že to nezvládneš.

 

 

  


Uzavřená Facebook Švihej skupina

Sám? Ani náhodou!

Staň se členem uzavřené Facebook skupiny. Po zakoupení obdržíš heslo, díky kterému se přihlásíš do skupiny. A proč bys měl být jedním ze Šviháků?

  • Můžeš sdílet tréninkové zkušenosti a čerpat motivaci do tréninku
  • Poznáš další Šviháky v naší motivující komunitě
  • Můžeš se nás a ostatních zeptat na jakýkoliv dotaz
  • Získáš výhody Švihej komunity (např. slevové kupóny)

Při pořízení programu ti do mailu přijde heslo, které budeš potřebovat k přihlášení do skupiny.


Přehraješ na všech zařízeních

Přehraješ na všech zařízeních2


Kategorie: Obchod
Počet video-tréninků: 17
Počet video-tutoriálů: 8
Vhodné pro: Začátečníky
Délka plánu: 5 týdnů
Na čem můžeš přehrát: Televize, mobil, tablet, počítač
5
17x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RC Avatar autora | 6.1.2023
Nákup bleskově vyřízený, skvělá komunikace a program Padawan vypadá super. Jsem jako u každého nákupu na svihej.cz naprosto nadšená :-)
5
DH Avatar autora | 12.12.2022
Je super a skákání mě s ním baví mnohem víc! Momentálně pro mě skvělá příprava na lednovou výzvu :-)
4
J Avatar autora | 28.11.2022
Koupil jsem PADAWANA, za ty peníze to stojí, je to komfort mít setavený tréning do sluchátek, hned má člověk o výnluvu míň. U druhého tréninku je malá chybka v audiu co se má skákat. Na konci tréninku by to chtělo nějaký vetší DING!, jakože konec tréningu gratulujeme,.. trénink končí tak nějak do prázda. Tím s kritikou končímm jsou to jen maličkosti. Good Job šviháci!
Š Avatar autora Švihej (Administrátor) 5.12.2022
Děkujeme za feedback Jirko. Náš další tréninkový plán Kick Starter má již audiostopy propracovanější. Měj se a ať se daří!
5
LU Avatar autora | 13.10.2022
Padawan je boží. Pozoruju na sebje mega pokrok, jak na fyzičce, tak na technice. Treninky sú udělané parádně. Většinú si púšťám videa. Ale vůbec bych sa nezlobila, keby aji v tych videách bylo pár hecujících vět, jak v audiu. Což je ale enom můj skromný pocit. Vůbec nijak to nesnižuje hodnotu tréninků. Doporučuju všema dvaceti.
5
DM Avatar autora | 21.7.2022
Vypadalo to opravdu až moc jednoduše .Opak je pravdou . Strašně mě mrzelo,že je tam taková pauza mezi tréninky.Pondvou dnech skákání mi bylo hned jasné proč. Skákala bych jako divá,ale ta bolest nohou,než si člověk zvykne....Doufám,že se brzy moje nohy adaptují a já budu skákat každý den,protože mě to baví.
5
Avatar autora | 21.7.2022
Tréninky jsou vážně super, nejenom, že se učím nové techniky skákání, které jsou skvěle vysvětleny na videích, ale fakt mě to baví, skákat podle videa, kombinovat techniky, a v kombinaci s mým boxerským tréninkem, úplná špička, fakt všem doporučuji. Skvělé
5
M Avatar autora | 20.7.2022
Zdarec, tréninkový program jsem zakoupil velkým nadšením a musím teda říct, že jsem se pekelně zapotil. Kluci mají dobře vymakané tutoriály a úplně nejlepší je skákat s nimi na videu. Doporučuji vřele, nevyzkoušíš, nevíš :-)
5
H Avatar autora | 20.7.2022
Tréninkový program je super, člověk neskáče jen jedním stylem, takže trénink opravdu baví. Je fajn, jak se postupně zvyšuje obtížnost. Ze začátku to může vypadat, že to není žádnej velkej záděr, ale s příchodem třetího týdne to začíná docela gradovat a hecovací hlášky bráchů v časovači začnou být opravdu nápomocný. Oceňuju, že je možnost výběru videa a 3 časovačů - s rockovou muzikou, elektro a bez hudby, člověk si pak může vybrat. Elektro jsem sice neposlouchal, ale rock určitě nikoho neurazí, je takový neutrální a myslím, že by se měl líbit většině lidí.
5
V Avatar autora | 20.7.2022
Tréninkový program je naprosto super. Mám ho stažený v PC i v mobilu, takže ho mám stále po ruce. Zpracování je skvělé a přehledné. Líbí se mi odpočítávání času, muzika taky top :) Příští měsíc jedeme na dovolenou, přibalím švihadlo, program mám v mobilu, tak můžu v klidu vyrazit...
5
M Avatar autora | 11.6.2022
Vyzera to veľmi, dobre. Aspoň pre mňa ako začiatočníka je to super Zatial som len na zaciatku a učím sa techniky skákania, takže svihacke treningy ešte nezvládam.
5
L Avatar autora | 24.5.2022
Spokojená na 100 % Používám i v práci
5
VN Avatar autora | 12.5.2022
Skvělé provedení!
5
MM Avatar autora | 2.5.2022
Jsem moc spokojená! Přístup a styl bráchů je mi hodně sympatický, u švihání se nejen nadřu, ale i zasměju. Cvíča pro začátečníky jsou super na vychytání chybek ve skákání. Padawan je pro mě skvělý v tom, že nemusím přemýšlet nad tím, co dneska budu cvičit, ale jen otevřu a jedu. A nasbírám inspiraci na příště. Dík hoši!
5
MO Avatar autora | 29.1.2022
Velmi dobře poskládaný cvičební program, a to jak pro začátečníky, kteří se se švihadlem teprve seznamují, tak i pro všechny ostatní, kteří mají rádi sestavený program :)
5
Avatar autora | 14.1.2022
Paráda!!!
5
AR Avatar autora | 9.12.2021
Ještě jsem neprojel zdaleka všechno, ale co jsem zatím zkusil, se mi líbí. A hlavně, moc mě to baví. Je to pestré, a i když nejsem žádný odborník, vycítil jsem, že to nejsou náhodně sestavené tréninky. Je to celostní a má to svůj smysl a řád. Kromě promyšlené sportovní stránky, oceňuju zejména, že bratři Vaněčkové mysleli i na ty, kteří nemají možnost skákat někde, kde je wi-fi, a zároveň nemají neomezená data, takže ti můžou používat i audiozáznam, který tolik dat "nežere". Třeba venku. Líbí se mi, že si nemusím, ale můžu pouštět hudbu. Často jedu sérii dvakrát za sebou, abych si procvičil triky a dal si víc do těla, takže jednu s hudbou a druhou bez ní. Líbí se mi, že kluci berou vážně cvičení, včetně všech tutoriálů, abychom mohli švihat bezpečně a zdravě, ale že sami se nijak "nežerou", takže ta nadsázka u motivačních výkřiků mě baví. :-) Jen taková malá drobnost. Nevím, jestli to není jen mým telefonem, ale interaktivní PDF nelze v mobilu Galaxy S 10 přehrát v aplikaci Office, musím používat aplikaci WPS Office, tam je to bez problémů. Celkově díky moc, za sebe můžu říct, že jsou to skvěle vynaložené peníze.
5
JC Avatar autora | 3.12.2021
Lepší to nikdo neudělal a neumí.je to neskutečně skvělá práce. Vše vysvětleno podrobně, vizuálně max.přehledný, prostředí, tréninky skvělý a všechny ty myšlenky, které do toho kluci dali jsou úžasné. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze spíše naopak. Velká pochvala!!!
5
P Avatar autora | 30.11.2021
Zatím mám jen Hulka a Katanu od super výrobců a shlédnutá videa a jdu koupit i tohle , protože to skákání je fakt závislost :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kodex pro Šviháka  Level 1
699 Kč
486
Přenosný pytlík
99 Kč
411