Videa

Mít vše černé na bílém na blogu je pecka. Ale zrovna u švihání se ti hodí, když ti vše názorně ukážeme ve videu. A videa my rádi, točíme je v podstatě od začátku Švihej. Doporučujeme ti odebírat náš YouTube kanál, ale spoustu věcí najdeš i tady. Ať už se jedná o návody ke švihadlům, tutoriály na rozcvičku, techniku či triky, celé workouty pro usnadnění tvého švihadlového tréninku nebo zajímavé příběhy a Švihumenty. 

Vlastní obsah jsme začali tvořit někdy v roce 2017, zhruba rok po založení Švihej. Jedním z vůbec prvních našich videí je například: Časté chyby při skákání dvojšvihu. K natáčení přistupujeme se vší vážností, ale i vtipem a důvtipem. Naším cílem je předat ti užitečné a hodnotné informace ideálně zábavnou formou.

Z našich videí postupně vzešel i kompletní tréninkový program Padawan pro mírně pokročilé Šviháky. Pokud chceš vymýšlet nové a nové věci, mrkni do naší knihovny triků. Co trik, to video. Dneska už v naší výbavě máme lepší kameru a mikrofon, aby to trochu vypadalo a taky znělo. A co se nevejde na YouTube, házíme do Reels na našem Instagramu. Tak nás sleduj.