Kvalita na 1. místě


DSC01990

Jako sportovci jsme vždy potřebovali hlavně kvalitní a funkční produkty, o které jsme se mohli opřít v tréninku.

Vybavujeme si to jako dnes. Neměli jsme čas chodit po obchodech a zkoušet štěstí, jestli je zrovna toto švihadlo to správné, potřebovali jsme trénovat. Obchodníci nám nebyli nikdy schopni poradit, protože neměli o skákání ani páru.

Obešli jsme a vyzkoušeli snad úplně vše tehdy dostupné v Česku. Tak jsme zkusili jít trochu dál za hranice a hledat, protože jsme si říkali, že není možné, aby neexistovalo nějaké super-švihadlo.

To nám tehdy otevřelo oči a říkali jsme si, že jsme byli hloupí. Místo několika X tisíců kč utracených za šmejdy a X hodin strávených v obchodech jsme měli sáhnout hned po něčem dražším, co doporučují profesionálové, kteří se specializují na skákání přes švihadlo.

Proto vždy osobně všechny produkty, které nabízíme i osobně testujeme, ptáme se na názor odborníků a sportovců kolem nás. Nabízíme našim zákazníkům náhradní díly švihadel (všechny, které jsou dostupné), aby nemuseli při jakémkoliv problému hned zase investovat celou částku za švihadlo.


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení