Frustrace a švihadlo

59998723_2265745027006559_6864838974444142592_nFrustruje Tě skákat přes švihadlo? Nejsi první ani poslední...

 "Chyba, švihnutí do zad, auuu, proooooč? Vždyť nedělám nic špatně." Odpověď: špatně nastavená délka švihadla - krátké nebo příliš dlouhé švihadlo - obojí znamená, že budeš dělat chyby, což je nejrychlejší cesta k frustraci a k nenávisti švihadla, ale může švihadlo za to, že nevíš, jak ho nastavit?

Pro správné nastavení délky švihadla bys měl zkouknout 2 videa - Nastavení délky švihadla a Práce rukou se švihadlem.

"Koupil jsem si švihadlo a nebaví mě to!" ❌ Špatný výběr švihadla - buď je příliš pomalé nebo příliš rychlé - očekávání ovladatelnosti švihadla bylo úplně jiné. My doporučujeme PVC lanko nebo opláštěné ocelové lanko, které rozloží rychlost mezi ruce a nohy! ✅ Na našem webu vybereš vždycky správně
 
Pokud chceš ale vědět více informací a vybrat si švihadlo přesně na míru, koukni na článek Jak si vybrat švihadlo ZDE.

Nemáš s čím švihat? Změň to.

Hubnutí a technika

Katana Rope 3v1

Spaluj kalorie, zlepši kondici a zpevni tělo. V balíčku najdeš švihadlo z PVC lanka a nezničitelných rukojetí společně s Kodexem pro Šviháka a přístupem do uzavřené FB skupiny.

Detail produktu
Zesílení

Brut Rope

Nalož si pořádně i na horní polovinu těla a dopřej si tvrdý trénink. Brut je zátěžové švihadlo s těžkým lankem o průměru 10 mm, které ti pomůže vyšvihat svaly z oceli.

Detail produktu
Zábava a triky

Katana Rope - korálky

Nauč se rychleji techniku a triky. Naše nejoblíbenější švihadlo z korálků a nezničitelných rukojetí při švihání skvěle drží tvar. Ideální pro začátečníky, pokročilé i pro děti.

Detail produktu
 

58408979_637398813378909_5774336628163221097_n"Nejde mi to, je to moc těžké." Přeskakování úrovní technik - známe "pseudo-odborníky", kteří přeskočí švihadlo tou nejodpornější technikou, co by ani Quassimodo nevymyslel, ale hned se snaží o dvojšvihy? AKA taky neumíš napočítat do 10, ale hned zkusíš násobit?

 "Jak mám sakra začít? Jsi bezradný, rád bys skákal, ale nevíš jak začít, jak švihadlo držet, použít... pro tebe jsme vytvořili přesně tento článek a taky doporučujeme sledovat náš kanál na YouTube... a sleduj příběhy na Instagramu.

"Au, u skákání mě bolí kolena, holeň, chodidlo, předloktí." Bolest - vzniká díky podceňování technik skákání nebo "urpuťáctví" (odskákat kvanta hodin bez pauzy). Šviháci, kteří nás sledují, už doufám ví, jak se těchto chyb vyvarovat a švihadlo si zamilovali! Patřil jsi předtím do nějaké z těchto skupin?

 MAMDAS