Frustrace a švihadlo


59998723_2265745027006559_6864838974444142592_nFrustruje Tě skákat přes švihadlo? Nejsi první ani poslední...

 "Chyba, švihnutí do zad, auuu, proooooč? Vždyť nedělám nic špatně." Odpověď: špatně nastavená délka švihadla - krátké nebo příliš dlouhé švihadlo - obojí znamená, že budeš dělat chyby, což je nejrychlejší cesta k frustraci a k nenávisti švihadla, ale může švihadlo za to, že nevíš, jak ho nastavit?

Pro správné nastavení délky švihadla bys měl zkouknout 2 videa - Nastavení délky švihadla a Práce rukou se švihadlem.

"Koupil jsem si švihadlo a nebaví mě to!" ❌ Špatný výběr švihadla - buď je příliš pomalé nebo příliš rychlé - očekávání ovladatelnosti švihadla bylo úplně jiné. My doporučujeme PVC lanko nebo opláštěné ocelové lanko, které rozloží rychlost mezi ruce a nohy! ✅ Na našem webu vybereš vždycky správně. 
 
Pokud chceš ale vědět více informací a vybrat si švihadlo přesně na míru, koukni na článek Jak si vybrat švihadlo ZDE.

Hubnutí a technika
Katana Rope 3v1, Video-manuál, švihadlo a přístup do uzavřené FB skupiny, hubnutí, spalování tuků, cvičení, workout, pro začátečníky
Katana Rope 3v1
Chceš spalovat kalorie, zlepšit kondici, zpevnit tělo a potit krev? Spolu se švihadlem v balíčku najdeš video-manuál a přístup do FB skupiny.
Zábava a triky
Katana Rope korálkové, triky, technika, kontrola, flow
Katana Rope KORÁLKOVÉ
Baví tě pohyb, technika švihání a chceš se naučit triky? Pokud se švihadlem chceš makat dlouhodobě, vybudovat si svůj švihácký styl, vyber si korálky.
 


58408979_637398813378909_5774336628163221097_n"Nejde mi to, je to moc těžké." Přeskakování úrovní technik - známe "pseudo-odborníky", kteří přeskočí švihadlo tou nejodpornější technikou, co by ani Quassimodo nevymyslel, ale hned se snaží o dvojšvihy? AKA taky neumíš napočítat do 10, ale hned zkusíš násobit?

 "Jak mám sakra začít? Jsi bezradný, rád bys skákal, ale nevíš jak začít, jak švihadlo držet, použít... pro tebe jsme vytvořili kanál na YouTube... a sleduj příběhy na Instagramu.

"Au, u skákání mě bolí kolena, holeň, chodidlo, předloktí." Bolest - vzniká díky podceňování technik skákání nebo "urpuťáctví" (odskákat kvanta hodin bez pauzy). Šviháci, kteří nás sledují, už doufám ví, jak se těchto chyb vyvarovat a švihadlo si zamilovali! Patřil jsi předtím do nějaké z těchto skupin?

 

MAMDAS