Orgainic Creapure® Creatine 500g Kreatin monohydrát se zcela výjimečnou čistotou

  • Dokáže dramaticky zlepšovat sílu a regeneraci.
  • Hraje významnou roli v energetickém metabolismu těla.
  • Je široce užíván ve všech sportech pro více než 30ti lety prokázané a ověřené efekty.

Svalové buňky obsahují adenosintrifosfát známý jako ATP. Aby mohly svaly při vysoké zátěži pracovat, je potřeba více ATP než je tělo schopné uložit. Suplementace kreatinem pomáhá produkovat více ATP, které může být využito pro práci svalů.

Německý mikronizovaný kreatin monohydrát se zcela výjimečnou čistotou, vyroben i zabalen v Německu.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
799 Kč 799 Kč / 1 ks
Orgainic Creapure® Creatine 500g Kreatin monohydrát se zcela výjimečnou čistotou
crea1
Ke cvičení

Autorem textu je Adam Raw a je převzat z webu www.adamraw.cz.

crea1

Popis produktu

Nejnovějším produktem od Orgainic z Německa je CREAPURE® CREATINE v 500g verzi - jde o nejkvalitnější doplněk stravy s kreatinem Creapure®, vyrobeno i zabaleno v Německu. CREAPURE® je nejčistší kreatinový produkt na trhu vyrobený v Německu. Čistota a kvalita produktu je zajištěna v několika fázích výroby - zjišťují se hodnoty nežádoucích látek DCD a DHT. Výsledný produkt tak dosahuje maximální možné čistoty. Díky extrémně nízkému obsahu DCD, DHT a kreatininu představuje nepřekonatelnou čistotu a kvalitu + toto 500g balení s vlastní odměrkou nabízí přesnou/flexibilní a na míru šitou možnost dávkování. Skládá se výhradně z čistých účinných látek a je bez jakýchkoliv přísad. Tento produkt je také 100% veganský.

Kreatin, který si tělo také přirozeně vyrábí z aminokyselin glycinu, argininu a methioninu, je lokalizován převážně v mozku a svalech a optimálně podporuje ve všech sportovních cílech.

S kreatinem je skutečně možné dostat tréninkové výsledky na další úroveň. Toto bylo prokázáno v masivním množství plnohodnotných studií. Lidské tělo samo přirozeně kreatin tvoří, ale ve větším množsví jej lze získat pouze ze stravy či doplňků. Při těžkém tréninku pak může být potřeba kreatinu v těle daleko vyšší, a proto může pomoci suplementace kreatinu z testovaných doplňků stravy jako je tento. Zvýšený příjem kreatinu pak zvyšuje tréninkové výsledky.

Kreatin hraje významnou roli v energetickém metabolismu těla. Svalové buňky obsahují adenosintrifosfát známý jako ATP. Aby mohly svaly při vysoké zátěži pracovat, je potřeba více ATP než je tělo schopné uložit. Suplementace kreatinem pomáhá produkovat více ATP, které může být využito pro práci svalů. Kreatin také zvyšuje množství intracelulární tekutiny.

Vyvinuto a vyrobeno v Německu. Zabaleno Orgainic v Německu.
100% čistý creatine Creapure®
Podpoření svalového kondičního tréninku
Zvýšení produkce ATP
Pro každodenní užívání
Celostní (holistické) složení
Perfektní biodostupnost
Top kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní přísadu
Top čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
Osobně jsem poprvé užíval kreatin někdy na střední škole před 16ti lety a měl jsem s ním vynikající výsledky. Některé zdroje kreatin mylně kritizují, přitom jde o nejtestovanější a nej-ozkoušenější opravdu fungující látku na poli sportu, která dokáže dramaticky zlepšovat sílu a regeneraci. Kritizují ho tedy nejčastěji lidé, co s ním sami ani nemají zkušenost. Největší mýty panují v oblasti křečí způsobených kreatinem (pouze nedostatek minerálů ze špatné stravy a to zejména nerovnováhy draslíku/sodíku ve svalech, které jsou kreatinem v těchto momentech silně podporovány a mají tak zvýšenou potřebu těchto elektrolytů) a/nebo současně málo taurinu v jídelníčku. Dále existuje nepochopení v oblasti ledvin (týká se pouze osob s přímým onemocněním ledvin, velmi vysokým kreatininem a sníženým GRF nebo skrytými problémy/predispozicemi a nerovnováhou minerálů v těle) a v oblasti "zadržování vody" (jde o zlepšení všeobecné retence vody i živin přímo uvnitř ve svalech díky efektu kreatinu, nikoli o zadrženou vodu uvnitř v podkoží! Lepší hydratace a retence ve svalech je právě jeden z klíčových bodů úžasného a prokázaného fungování kreatinu, naopak zadržování vody v podkoží a větší procento tuku souvisí čistě se špatným stravováním většiny lidí nebo velmi častou, nevhodnou a nezdravou kombinací kreatinu s nadmírou patogenních jednoduchých cukrů!).

Kreatin je široce užíván ve všech sportech pro více než 30ti lety prokázané a ověřené efekty. Už jen fakt, že je kreatin tak dlouho na trhu a potažmo poli všech možných a zejména silových sportů a atletiky dokazuje jeho efektivitu. Navzdory nesmyslným mýtům a domněnkám laiků a lidí, kteří nerozumí výživě ani tělesné biochemii je kreatin tělu zcela přírodní látkou. Tělo kreatin dokonce samo pro své potřeby vyrábí. Z masa tělo také získává kreatin, avšak ne v takovém množství, ve kterém může být tak silně účinný pro sílu a regeneraci svalstva jako u přímé suplementace (resp. bylo by potřeba jíst obrovská množství masa což by sebou nutně neslo negativní dopady na lidský organismus, který rozhodně není čistě masožravým typem organismu).

 

Osobní zkušenost s užíváním 

Osobně jsem poprvé užíval kreatin někdy na střední škole před 16 lety a měl jsem s ním vynikající výsledky. Některé zdroje kreatin mylně kritizují, přitom jde o nejtestovanější a nejozkoušenější opravdu fungující látku na poli sportu, která dokáže dramaticky zlepšovat sílu a regeneraci. Kritizují ho tedy nejčastěji lidé, co s ním sami ani nemají zkušenost. Největší mýty panují v oblasti křečí způsobených kreatinem (pouze nedostatek minerálů ze špatné stravy a to zejména nerovnováhy draslíku/sodíku ve svalech, které jsou kreatinem v těchto momentech silně podporovány a mají tak zvýšenou potřebu těchto elektrolytů) a/nebo současně málo taurinu v jídelníčku. Dále existuje nepochopení v oblasti ledvin (týká se pouze osob s přímým onemocněním ledvin, velmi vysokým kreatininem a sníženým GRF nebo skrytými problémy/predispozicemi a nerovnováhou minerálů v těle) a v oblasti "zadržování vody" (jde o zlepšení všeobecné retence vody i živin přímo uvnitř ve svalech díky efektu kreatinu, nikoli o zadrženou vodu uvnitř v podkoží! Lepší hydratace a retence ve svalech je právě jeden z klíčových bodů úžasného a prokázaného fungování kreatinu, naopak zadržování vody v podkoží a větší procento tuku souvisí čistě se špatným stravováním většiny lidí nebo velmi častou, nevhodnou a nezdravou kombinací kreatinu s nadmírou patogenních jednoduchých cukrů!).

Kreatin je široce užíván ve všech sportech pro více než 30 lety prokázané a ověřené efekty. Už jen fakt, že je kreatin tak dlouho na trhu a potažmo poli všech možných a zejména silových sportů a atletiky dokazuje jeho efektivitu. Navzdory nesmyslným mýtům a domněnkám laiků a lidí, kteří nerozumí výživě ani tělesné biochemii je kreatin tělu zcela přírodní látkou. Tělo kreatin dokonce samo pro své potřeby vyrábí. Z masa tělo také získává kreatin, avšak ne v takovém množství, ve kterém může být tak silně účinný pro sílu a regeneraci svalstva jako u přímé suplementace (resp. bylo by potřeba jíst obrovská množství masa což by sebou nutně neslo negativní dopady na lidský organismus, který rozhodně není čistě masožravým typem organismu).

 

crea1
crea1

Složení a vlastnosti

Orgainic Creapure® Creatine 500g Doplněk stravy. Německý mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure® se zcela výjimečnou čistotou, vyroben i zabalen v Německu.
Obsah balení: 500g

Složení: kreatin monohydrát prášek 100 % - Creapure®. Prášek pro přípravu nápoje.

Doporučené dávkování: 1 přiložená odměrka denně (3,4g). Smíchejte prášek s 300ml vody nebo jiné tekutiny a ihned vypijte. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 147 dávek.

Skladování: Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

Země původu: Německo Vyrobeno: Německo

Datum spotřeby: uvedeno na zadní straně obalu

Výrobce: Orgainic OHG, Gewerbering-Sud 2, 97359 Schwarzach, Německo

Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz, Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Vždy si pečlivě prostudujte českou etiketu, účinné látky a použití produktů dle potřeby konzultujte s lékařem nebo lékárníkem, obzvláště pokud jste těhotná, kojící či berete léky - nemusí být produkt vhodný pro Vás.

Schválené tvrzení EU: Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu při dávce min 3g denně (3/4 čaj. lžičky tohoto produktu).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty