Mořská Plazma na noc Remineralizace organismu

Totum Sport Nite je vhodný pro všechny sportovce a fyzicky pracující, doporučuje se užívat před spaním pro lepší regeneraci.

  • doplněk ideální pro užívání před spaním
  • podporuje imunitní systém
  • Jediný produkt na trhu, který obsahuje všech 78 přírodních elektrolytů. 

Totum Sport Nite je jemnější - isotonická varianta oproti hypertonické verzi. Isotonická koncentrace odpovídá koncentraci tělních tekutin, nenavozuje tolik energie a doporučuje se užívat spíše mimo zátěžové období, po tréninku ideálně před spánkem nebo mimo tréninkové dny pro doplnění normální hladiny elektrolytů a podpoře regenerace organismu.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
620 Kč 62 Kč / 1 ks
Mořská Plazma na noc Remineralizace organismu
Mořská plazma NOČNÍ
Regenerace Minerály Spánek
1

Proč Totum Sport Nite

Izotonický roztok Totum Sport Nite má jemný terapeutický účinek na tělo. Ukázalo se, že zvyšuje citlivost zánětlivých markerů a podporuje imunitní systém

Jemná rovnováha elektrolytů v Totum Sport Nite přispívá k produkci kyseliny chlorovodíkové v žaludku a podporuje zdravé trávení. Zdravý střevní mikrobiom má prokazatelné přínosy pro zdraví a výkonnost.

78 elektrolytů v Totum Sport Nite přispívá k vyživení a regeneraci vašich buněk před spaním. To podporuje a zlepšuje tělesné systémy a tím i pozitivní účinky spánku na tělo.

100% přírodní

100% přírodní, izotonický minerální roztok, který pomáhá hlubšímu spánku. Obsahuje 78 biologicky dostupných elektrolytů, které jsou přímo a pomalu absorbovány vašimi buňkami k remineralizaci a regeneraci vašeho těla.

Neobsahuje žádné mikroplasty, dochucovadla ani chemii. Je certifikován asociací informed sport jakožto produkt, který není zařazen na seznam dopingových produktů a mohou ho tak bez obav užívat i vrcholoví sportovci.

Mořská plazma nite
Mořská plazma nite balení

Výroba mořské plazmy, složení a dávkování

Totum Sport Nite se vyrábí z mořské vody v planktonových oblastech Biskajského zálivu v místech uvedených René Quintonem již od roku 1904, podstupuje studenou mikrofiltraci filtry velikosti 0,22 mikronů. Totum Sport Nite je ředěn pramenitou vodou na isotonickou koncentraci odpovídající koncentraci minerálních látek v extracelulárních tekutinách. Mořská voda v těchto oblastech obsahuje velké množství anorganických a organických látek včetně minerálních látek, vitamínů, proteinů, sacharidů atd. V těchto planktonových oblastech je voda jednak čistší než jinde v oceánu a zároveň jsou to místa hojnosti, kde žije mnoho živočichů od těch nejmenších po ty největší a zdrojem jejich živin je mimo jiné právě tato tzv. mořská plazma, kterou René Quinton označil za plodovou vodu lidstva neboť se v ní vyvíjely první formy života na Zemi a stále ji naše buňky potřebují ke svému vývoji. Totum Sport Nite neobsahuje žádné přidané látky, chemii nebo dochucovadla, neobsahuje mikroplasty.

Doplněk stravy, Isotonický nápoj. Přispívá k lepší regeneraci, vhodný užívat před spaním. Návod k použití: Doporučuje se užívat jeden sáček denně alespoň hodinu před spaním. Složení: Studená dvojitě mikrofiltrovaná mořská voda, pramenitá voda. 10 sáčků o obsahu 25 ml. Celkový obsah balení: 250 ml. Doporučené denní dávkování: 25 ml. Obsahuje 78 elektrolytů. Z planktonovým oblastí v oceánech. Díky působení fytoplanktonu, zooplanktonu a slunečního svitu přeměňuje elektrolyty na biodostupnou formu ve správných proporcích. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Totum Sport Nite používejte jako součást vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Složení pro doporučené denní dávkování (25 ml): chloridy: 133 mg/4% VNR (nutriční referenční hodnoty), magnesium: 9,3 mg/2% VNR, kalcium: 2,0mg/<1%VNR, sodík: 86mg/4% VNR, draslík: 2,8mg/<1% VNR. Výrobce: Laboratoires Quinton International, Španělsko Výhradní prodej pro ČR a SK: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36, Praha 6 160 00, www. quinton.cz, info@quinton.cz. www.totumsport.cz Distributor: Quinton Czech Republic s.r.o. Šlikova 36, 169 00 Praha, ČR

Kategorie: Doplňky stravy
Množství v balení: 10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty