Zašvihej s námi na Bezva Festu a pomoz nám překonat rekord

Další výzva? No jasně! To bychom nebyli my. Minulý rok jsme Bezva Fest navštívili poprvé. Bylo to na poslední chvíli a vyklubala se z toho skvělá akce. Proto jsme se do toho letos rozhodli skočit naplno. Účastníme se všech zastávek Bezva Festu, kde nám můžeš pomoct překonat rekord. Rekord? Níže zjistíš, o co jde. Jdeš do toho s námi?

Bezva Fest 2024

Festival pro rodiny s dětmi

Bezva Fest není jen další fesťák z mnoha. Tenhle se liší tím, že je určený pro celé rodiny. Na své si přijdou především děti, ale i dospěláci. Na Bezva Fest Tour 2024 vystoupí Karol a Kvído, BibiBum, Smejko a Tanculienka, ale taky třeba Ben Cristovao, Leoš Mareš nebo třeba Monika Bagárová. Ale hlavně budeme tam my ze Švihej!

Bezva Fest Tour 2024 čítá pět zastávek. Dvě už jsou za námi, ale další tři zbývají. Můžeme se ještě vidět:

  • 25. května v Hradci Králové
  • 8. června v Plzni
  • 15. června v Litoměřicích

Tak na které zastávce se potkáme?

Překonáme společně rekord?

Konečně se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Na každém Bezva Festu máme stánek. Můžeš si tam pořídit naše švihadla, ale taky si můžeme společně zašvihat. Hodně se věnujeme dětem. Děti při vstupu na festival dostanou takovou mapku, kde jsou jednotlivá stanoviště. Na každém z nich dostanou razítko za splnění úkolu. V našem stanovišti říkáme dětem s nadsázkou a vtipem, že musí naskákat milion přeskoků, abychom mohli splnit naši vysněnou miliardu přeskoků za rok 2024. Pamatuješ?

A teď k rekordu. Dali jsme do kupy jednoduchou sestavu. Můžeš se na ni mrknout tady na videu. V daný čas se na každém festu sejde co nejvíce lidí před hlavní stage a tam společnou sestavu zaskáčeme. Chceme pokořit rekord v počtu skákajících Šviháků na Bezva Festu. Můžeš se to naučit s předstihem, ale zvládneme to klidně i na místě. Sestava není nijak těžká a v případě potřeby to zvládneš celé třeba snožmo.

Jak jsme švihali ve Slavkově u Brna a v Ostravě

Už máme za sebou první dvě zastávky Bezva Festu - Slavkov u Brna a Ostravu. Ve Slavkově jsem byl já (Mára), Švihanger Domča, Švihanger Barča Koláčková a ambasador Lukáš. Poprvé jsme odjeli vystoupení s Domčou, která bravurně zastoupila mého bratra,

Kolem 16. hodiny jsme šli na hlavní stage a zaskákali společnou sestavu. Skákalo celkem 31 lidí. Toto číslo se nám ale podařilo překonat na dalším Bezva Festu v Ostravě, kde sestavu společně s námi zaskákalo 64 lidí!

Bezva Fest

 

Vzpomínka na Ostravu

Rekord: 64 lidí zaskákalo společnou sestavu.

V Ostravě jsme byli s bráchou oba. Společně s námi tu byla Domča, náš ostravský Švihák Tom a ambasadorka Bára. Měli jsme ale pro návštěvníky ještě menší překvapení. Kromě této základní sestavy za námi dorazil i Vojta, který skákal nepřetržitě 78 dní, do doby, než jsme s bráchou za ním přijeli a společně si zaskákali. Dorazil též další Švihák Honza, který je velký dříč a ve svých letech společně s Vojtou předvádí neskutečné výkony. S nimi dorazila i jejich kamarádka Terka.

Vystoupení jsme odjeli s bratrem společně s Domčou, a tak jsme mohli do vystoupení poprvé zařadit i Double Dutch. To ale nebylo všechno. Po nás totiž na pódium přišel Vojta s Honzou, kteří předvedli sestavu, kterou od rána trénovali. Pak si dal každý svoje sólo včetně Terky. Tímto od nás mají obrovský respekt za to, že do toho šli a ukázali, co se švihadlem umí.

Příští zastávka Hradec Králové

V sobotu 25. května nás čeká Hradec Králové. Tady nás s bratrem zastoupí naši Švihangers - Vojta Čihák, Barča Bláhová a naše ambasadorky Bára Marcinková a Jana Louda. Podaří se nám v Hradci překonat rekord z Ostravy?

Skoč do toho s námi a doraž na jeden z Bezva Festů.

Marek Vaněčekspoluzakladatel Švihej.cz

K Bezva Festu jsme se dostali loni trochu náhodou. O to víc jsme se do toho rozhodli letos šlápnout. Pomoz nám překonat rekord a zašvihat naši sestavu v co největším počtu Šviháků. Kde se vidíme?