Trénink/cvičení se švihadlem zaměřený na břicho


Nevíš, jak může vypadat trénink se švihadlem zaměřený na břicho? Tak právě pro tebe jsme vytvořili video níže, ve kterém se můžeš inspirovat! Pokud si skočíš teď hned pro švihadlo a pro podložku na cvičení, tak si můžeš zatrénovat se mnou, protože ve videu jsou dodrženy časy cvičení i odpočinku (+ hudba do rytmu)!


"Švihadlo dokáže perfektně zapojit svaly břicha (říkáš si jak?). Je k tomu určená technika HIGH KNEES (vysoká kolena), což je fyzicky náročná technika, která skvěle dokáže aktivovat a procítit břišní svaly (+ když do toho děláš cviky jako např. ve videu, tak je to fakt SÍLA!)"

Koncept tréninku:

- 6 sérií
- 30 sekund švihadlo HIGH KNEES
- 20 opakování horní břicho
- 20 opakování spodní břicho
- 30 opakování boční břicho
1 MINUTA PAUZA

+ jak to uděláme 6x, tak následuje FINISHER:
- 4 série
- 10 sekund švihadlo technikou střídání nohou 100% intenzita
- 10 sekund pauza

Samozřejmě bychom neměli zapomínat na precizní rozcvičku, kde se můžeme např. 5 minut rozeskákat na švihadle a zkoušet si různé techniky (triky) + si udělat dynamické rozcvičení. A to stejné platí po tréninku. Jelikož tento trénink nebyl úplně lehký, tak bychom se měli po tréninku uvolnit.

Co to znamená?

Musíme dostat z těla "hnusy", které se během cvičení vytvořily a proto je ideální se např. lehce vyklusat nebo úplně lehce vyskákat. Záleží to na tobě, ale nepodceňuj tuhle část tréninku! 
Děkujeme a doufáme, že sis trénink užil tak, jako my!