Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6161 hodnocení
5
6116x
4
23x
3
4x
2
2x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

LŠ Avatar autora Libuše Švarcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5. 1. 2026
Všechno proběhlo v naprostém pořádku
LB Avatar autora Lucie Bobková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5. 1. 2026
NK Avatar autora Nikola Kruliš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3. 1. 2026
♥️♥️♥️
MN Avatar autora Miluše Nejedlá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3. 1. 2026
Spokojenost👍
VM Avatar autora Václav Mikulecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3. 1. 2026
BB Avatar autora Blanka Beníšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2. 1. 2026
JK Avatar autora Jakub Krátký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1. 1. 2026
JŽ Avatar autora Jaroslav Žížala Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31. 12. 2025
Vše jak má být kvalita👍
NV Avatar autora Nela Válková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30. 12. 2025
Děkujeme mockrát ŠVIHEJ za podporu a lásku k švihadlům. Děkujeme mockrát.
S Avatar autora Samuel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30. 12. 2025
Top 👍
VV Avatar autora Veverkova Veverkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30. 12. 2025
MS Avatar autora Miluše Smolařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
PV Avatar autora Pavel Velebil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
super jako vzdy a rychle doručení
LZ Avatar autora Lenka Zahorikova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
Bohužel produkt absolutně nevyhovuje. Mám doma švihadlo, které jsem používala při cvičení a musím říct, že sloveso švihá se ve spojení s ním dá použít. "Začátečnické" ze "Svihej" však nikoli. Obyčejný provázek, alespoň tak se mi to jeví, a k tomu korálky. Sotva se v rukou točí. Bohužel za mne nejhorší možné hodnocení.
LS Avatar autora Lukáš Spáčil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
PK Avatar autora Petra Korbelíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
AS Avatar autora Andrea Chovanec Stárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29. 12. 2025
IF Avatar autora Iva Fridrichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28. 12. 2025
RD Avatar autora Rudolf Danko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28. 12. 2025
Bez problémů
MP Avatar autora Magda Pecháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27. 12. 2025

Ovládací prvky výpisu

6165 položek celkem