Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6150 hodnocení
5
6105x
4
23x
3
4x
2
2x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JC Avatar autora Jan Charvát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18. 7. 2024
Naprosto, rychle a spolehlive
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
KK Avatar autora Kateřina Kukuczová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
Perfektní švihadlo, doporučuji! :-)
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
Nemám co vytknout. Naprostá spokojenost. Včera dorazilo, dnes se už skákalo. I když jsem epileptik, mám stanovenou tepovku, tak skákat budu..a věřím, že se jednou dopracuji k nějakému triku. Sportu zdar, ŚVIHÁCI
TK Avatar autora Tomas Klazar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
Parádička
ZO Avatar autora Zdeněk Obadálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
JD Avatar autora Jana Daslíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 7. 2024
Naprostá spokojenost
PH Avatar autora Petra Havelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 7. 2024
MB Avatar autora Markéta Boříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 7. 2024
M Avatar autora Martina M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 7. 2024
Super, doporučuji :)
MW Avatar autora Marek Werner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 7. 2024
Je to opravdu výborné švihadlo dobře se s ním skáče a kvalita výrobku je výborná
TN Avatar autora Tereza Nedbalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16. 7. 2024
Spokojenost :-) Doporučuji 👍💪
PM Avatar autora Petr Mindžak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15. 7. 2024
Výborné!
MK Avatar autora Monika Kantorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13. 7. 2024
PŠ Avatar autora Pavla Šidlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 7. 2024
Úžasné švihadlo, doporučuji 👍
LK Avatar autora Lucie Kořenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 7. 2024
Jsem spokojená moc a všem jen doporučuji ☺️
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 7. 2024
RK Avatar autora Radka Kovářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 7. 2024
👌
JH Avatar autora Jana Hofnerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11. 7. 2024
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11. 7. 2024
Topka 👍

Ovládací prvky výpisu

6154 položek celkem