My a sociální sítě


Podívej se, které sociální sítě používáme nejvíce a kde bys nás měl sledovat. Dáme ti motivaci, inspiraci do tréninku, reálné příběhy šviháků, tipy, triky atd. atd. Jen jedna věc, neříkej nám, prosím, INSTAGRAMEŘI kisspng-emoji-happiness-emoticon-smiley-emoji-5abb3389a01696.8135826815222178656557.


Co přidáváme na instagram?

1. Na instagram přidáváme příběhy z BACKSTAGE (za scénou), což je reálná stránka našeho podnikání - ať už to je balení švihadel, odesílání švihadel, makání v garáži apod..
2. Dále používáme instagram jako rozcestník, kdy přidáme např. fotku, která odkazuje na naše výukové video na youtube.
3. Příběhy z našich tréninků a workoutů, aby sis mohl brát inspiraci. ➡ snažíme se být aktivní každý den, ať máte motivaci k tomu se zlepšovat!  

Proč jsme aktivní na instagramu ✅?

1. Využíváme ho jako komunikační kanál, užitečný jak pro nás, tak i pro vás! Neboj se nám napsat o radu ohledně skákání nebo poslat nám video jak skáčeš!
2. I přesto, když si o nás 1000 lidí řekne, že jsme idioti a retardi, ale jednomu švihákovi z té tisícovky dokážeme změnit životní styl, motivovat ho k pohybu a být zdravějším ➡ TO NÁS HROZNĚ MOTIVUJE POKRAČOVAT DÁLE!


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení